Domáce správy online

Domáce správy

Danko poznal obeť Lipšicovej nehody

Šéf národniarov Andrej Danko poznal muža, ktorého pred týždňom v pondelok zrazil predseda hnutia Nova Daniel Lipšic. Pred vstupom do politiky ho zastupoval.

26.09.2016 Domáce

viac...

Čestná stráž má prednosť v kolónach. Nemala by mať

Kolóny, veľká skúška trpezlivosti, sú realitou každé ráno pre vodičov na bratislavských cestách. Musia dávať prednosť limuzínam s tmavými sklami a majákmi.

26.09.2016 Domáce

viac...

Platy podľa regiónov? Je to diskriminácia, tvrdí Ondek

Malé mestečko na východe Slovenska, nižší učiteľský plat, zato v Bratislave na výplatnej páske viac. To je jeden z návrhov z dielne rezortu financií, ako riešiť nespokojnosť pedagógov so mzdami. Školské odbory s tým nesúhlasia.

26.09.2016 Domáce

viac...

Rodičia stoja za Čistým dňom i jeho riaditeľom

Rodičia detí z resocializačného zariadenia Čistý deň sa na nedeľnom stretnutí opäť postavili na stranu tohto zariadenia a jeho riaditeľa Petra Tománka.

25.09.2016 Domáce

viac...

Zo Šoldova by sa mohol stať archeopark

Akí ľudia žili pred stovkami rokov v lokalite pod Vysokými Tatrami? Odpovede na túto otázku hľadajú archeológovia, ktorí pri Štrbe v okrese Poprad odkrývajú zvyšky stredovekej osady Šoldov.

25.09.2016 Domáce

viac...

Platy učiteľov podľa miesta ich pôsobenia nie sú dobrý nápad

Rozdielna výška platov učiteľov v súvislosti s rozdielnymi životnými nákladmi učiteľov vo veľkých mestách a v malých mestečkách nie je šťastné riešenie.

25.09.2016 Domáce

viac...

Nicholsonová bude v októbri viesť schôdzu NR SR

Podpredsedníčka parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová predsedovi NR SR Andrejovi Dankovi oznámila, že bude schopná riadne viesť schôdzu a plniť si pracovné povinnosti.

25.09.2016 Domáce

viac...

Flašíková-Beňová v Smere zatiaľ nevidí nástupcu Fica

V tejto chvíli poslankyňa EP a jedna zo zakladajúcich členov Smeru Monika Flašíková Beňová nevidí v úzkom vedení strany nikoho, kto by mohol nahradiť premiéra Roberta Fica.

25.09.2016 Domáce

viac...

SMK sa na zasadnutí zaoberali otázkami spoločenského života

V Nesvadoch dnes zasadala Republiková rada Strany maďarskej komunity (SMK). Na jej prvom zasadnutí sa zaoberala otázkami spoločenského života.

24.09.2016 Domáce

viac...

Behana počas policajnej akcie nechytili

Veľká policajná akcia zameraná na vypátranie a zadržanie väzňa na úteku Ľubomíra Behana v okolí Piešťan skončila, Behan polícii naďalej uniká.

24.09.2016 Domáce

viac...

Snem KDH sa skončil, Hlina s návrhmi nepochodil

Predseda KDH Alojz Hlina spolu s predsedníctvom hnutia dnes na sneme nepresadil úpravu programových cieľov a zásad KDH a ani zmenu stanov.

24.09.2016 Domáce

viac...

Skončí sa korupcia pri exekúciách?

Živnostníčka Dana z Bratislavy musela cestovať do Košíc, ak sa chcela dohodnúť s exekútorom. Ten od nej vymáhal dlhy na poistnom.

24.09.2016 Domáce

viac...

Po horúčavách nastúpili mrazy

Len týždeň trval prechod z horúceho leta do zrelej jesene. Ešte minulý týždeň si ľudia užívali teploty, ktoré sa blížili až k tridsiatke, teraz už viaceré oblasti Slovenska zasiahli mrazy. V druhej polovici budúceho týždňa možno očakávať dážď.

24.09.2016 Domáce

viac...

Zala si má dať prestávku v Smere

K netradičnému kroku, k pozastaveniu členstva v Smere, sa chystá pristúpiť poslanec Európskeho parlamentu Boris Zala. List so žiadosťou už vraj odoslal strane.

23.09.2016 Domáce

viac...

Cestní piráti ignorujú zákony. Lebo môžu

Piráti na cestách sa pokutám vysmievajú. Príkladom toho je aj vodič z Michaloviec, ktorý prekročil rýchlosť o neuveriteľných 119 kilometrov za hodinu.

23.09.2016 Domáce

viac...

Aktivisti vyliezli na UFO na protest proti obchodným dohodám EÚ

Desať aktivistov z environmentálnej organizácie Greenpeace zo Slovenska, Rakúska a Chorvátska vyliezlo na reštauráciu UFO na Moste SNP v Bratislave.

23.09.2016 Domáce

viac...

V kauze zneužitia financií Matice vypovedali svedkovia

Výpoveďami svedkov pokračovalo v piatok pred senátom Okresného súdu Bratislava III pojednávanie vo veci údajného zneužitia finančných prostriedkov Matice slovenskej.

23.09.2016 Domáce

viac...

Prokuratúra rieši úplatky na univerzite v Nitre

Úrad špeciálneho prokurátora sa zaoberá prípadmi korupcie na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite (SPU) v Nitre, kde sa pre skúšky uplácalo.

23.09.2016 Domáce

viac...

Erik Tomáš Čistému dňu mediálne neradil, prečítal z listu od Natálie

Erik Tomáš tvrdí, že s vedením zariadenia Čistý deň sa stretol ako člen sociálneho výboru a nie ako mediálny poradca premiéra.

23.09.2016 Domáce

viac...

Odchody z politiky z vlastnej vôle nie sú časté

Je niekoľko príkladov politikov, ktorí po zlyhaniach sami opustili svoje kreslá. Niektorí sa po ďalších voľbách vrátili späť do politiky.

23.09.2016 Domáce

viac...

  • Napísal: www.inace.sk
  • Published in Domáce Správy
  • Hits: 2374
  • Vytlačiť, E-mail

Prinášame Vám najčerstvejšie spravodajstvo zo Slovenska. Vždy aktuálne domáce správy online na www.inace.sk

Aktuálne počasie

Bratislava

Trnava

Poprad

Košice

Prihlásiť